فداسایت

همین الان وب سایت خود را سفارش دهید

سفارش طراحی سایت حرفه ای

شما با هر کسب و کاری که دارید چه کوچک چه بزرگ می توانید،از هم اکنون برای سفارش سایت خود اقدام کنید.در جامعه امروز داشتن یک وبسایت برای شرکت،سازمان،ارگان دولتی،دانشگاه و حتی اشخاص با تخصص های مختلف امری ضروری است.روزانه میلیون ها نفر از اینترنت استفاده می کنند و به تعداد آنها روز به روز افزوده می شود.مردم اولین جایی که به دنبال شما میگردند برروی اینترنت است اگر آنها شما را پیدا نکنند بدون شک رقبای شما را خواهند یافت.ازنکات جالب تجارت الکترونیکی آن است که دراینترنت حتی شرکت هایی که به تازگی فعالیت خودراآغازکردند.بااستفاده ازتکنیک های بهینه سازی سایت(SEO)نیز  میتوانند به خوبی پیشرفت کنند.بازدیدکنندگان وبسایت ها معمولا براساس وبسایت شرکت ها درباره ی آنها قضاوت می کنند.

شرکتی که سایت فعال،زیبا و قوی داشته باشد مسلما شرکت بزرگتر و معتبرتری خواهد بود.اولین قدم شروع کسب و کار و درآمد زدایی ازطریق اینترنت داشتن یک سایت کامل وحرفه ای است که متناسب بانیازهای شما باشد.طراحان فداسایت با ایجادسایت حرفه ای و خدمات ویژه درخدمت شماهستند.فداسایت با عرضه ی بهترین راهکارها از ابتدا تا انتهای حرفه ای شدن در کنار شماست.

طراحی سایت و ساخت وب چیست؟

سفارش سایت یا ساخت وب یعنی یک پایگاه اینترنتی به منظور اطلاع رسانی و ارائه انواع خدمات و داشتن فروش بهتر است.

اگر شما بخواهید یک وب سایت قوی را برای شرکت یا محصول خود ایجاد کنید.

باید همه اصول و فنون طراحی سایت را رعایت کنیدتا در صفحات نخست گوگل بیاورد.

با گسترش روزافزون شبکه های ارتباطی اهمیت ساخت وب و سفارش سایت و کاربرد ایجاد وب سایت در جهت رونق کسب و کار زیاد است.

برای شروع آن در فضای مجازی پیشنهاد میکنیم به ایجاد سایت و سفارش سایت استاندارد اقدام کنید.

چگونه از سایت کسب درآمد کنیم؟

پلن های مختلفی برای کسب درآمد از سایت وجود دارد بسته به حوزه کاری و علاقه شما می تونید یکی از این روش هارو انتخاب کنید در بخش پایین چند نمونه از پلن های کسب درآمد وبسایت رو معرفی می کنیم سپس بهترین روش هارو باهم بررسی خواهیم کرد

  • سفارش طراحی وبسایت فروشگاهی و فروش محصول فیزیکی
  • سفارش طراحی سایت آموزشی و فروش محصولات آموزشی
  • سفارش طراحی سایت شخصی و دریافت پروژه از سایت
  • سفارش طراحی سایت شرکتی و ارائه خدمات
  • سفارش طراحی سایت مجله ای برای کسب درآمد از تبلیغات
  • سفارش طراحی سایت چندفروشندگی یا واسطه بین مشتری و ارائه دهند محصول یا خدمات

خب در بخش بالا ما رایج ترین هدف های سفارش طراحی سایت جهت کسب درآمد رو معرفی کردیم البته یکسری روش های دیگه هم وجود داره که در این مقاله آورده نشده چون سعی کردیم رایج ترین حوزه هارو معرفی کنیم حالا برای اینکه کامل با این نوع سایت ها آشنا شوید در ادامه تمام مواردی که کاربران سفارش طراحی سایت می دهند رو بررسی خواهیم کرد.

راه اندازی وبسایت فروشگاه محصولات فیزیکی

هدف سفارش طراحی سایت فروشگاهی فروش محصولات فیزیکی است دقیقاً مشابه سایت های دیجی کالا و آمازون یعنی شما یکسری محصول مثل لباس یا کفش دارید و می خواهید این محصولات رو از طریق اینترنت به فروش برسانید برای این کار یک وبسایت فروشگاهی راه اندازی می کنید و محصولات رو با اطلاعات کامل داخل سایت اضافه می کنید بعد از مدتی که فروشگاه رو سئو کردید یعنی داخل نتایج گوگل آوردید کاربران وارد وبسایت شما می شوند و محصول موردنظر رو خرید می کنند این روش یکی از پردرآمدترین روش های داشتن سایت است مثلا دیجی کالا روزانه تراکنش های میلیادری دارد البته سایت های فروشگاهی کوچک تر زیادی وجود دارد که ماهانه یا هفتگی درآمد میلیاردی از این طریق کسب می کنند.

طراحی سایت آموزشی و فروش محصولات آموزشی

روش بعدی که می تونید از طریق آن کسب درآمد کنید راه اندازی یک وبسایت آموزشی است دقیقاً مشابه سایت های فرادرس این روش هم یکی از بهترین روش های کسب درآمد است که البته برای بدست آوردن درآمدهای بسیار بالا نیاز هست برندسازی قوی انجام بدید و خودتون رو به مشتریان زیادی معرفی کنید که با امکانات امروزه مثل اینستاگرام و سئو کردن سایت این مورد با کمی تلاش کردن امکان پذیر است.

یکی از مزیت های عالی این روش نسبت به روش قبلی نیازمند نبودن به داشتن انبار یا مکان برای محصولات فیزیکی است همچنین شما نیاز به پست کردن محصولات ندارید و دیگه درگیر شرکت های پست نیستید اما از اونطرف باید زمان زیادی رو صرف یادگیری و آموزش دادن کنید پس نمی تونیم بگیم بهترین روش فلان روش است چون هر روش معایب و مزایای خاص خودش را دارد.

راه اندازی و کسب درآمد از سایت شخصی

یکی از دلایل های سفارش طراحی سایت، راه اندازی یک وبسایت شخصی است اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید یا به دنبال شناساندن حرفه خودتون به بقیه هستید می تونید یک سایت شخصی راه اندازی کنید و خدمات خودتون رو ارائه دهید مثلاً فرض کنید شما یک معلم یا یک سرویس کار هستید می تونید یک سایت درباره خودتون راه اندازی کنید و اطلاعات و تخصص خودتون رو به صورت کامل در آن قرار دهید که البته سفارش طراحی سایت فقط جهت سایت شخصی درآمد زیادی برای شما نخواهد داشت پس پیشنهاد می کنیم سراغ بقیه پلن ها بروید.

کسب درآمد از طراحی سایت شرکتی

بسیاری از مدیران وبسایت های شرکتی درآمد بسیار بالایی دارند چرا که آنها توانسته اند خدمات خود را به خوبی به صورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهند و از این طریق مشتریان زیادی رو جذب کردند البته یادمون نره که صرفاً سفارش طراحی سایت شرکتی هیچ موفقیتی رو برای ما حاصل نمی کند بلکه باید روی برندسازی آن بسیار کار کنیم اگر بخواهیم یک نمونه سایت شرکتی رو نام ببریم می تونیم به سایت های ایران سرور و… اشاره کنیم اگر کسب وکار فعلی شما طوری است که میشه به عنوان سایت شرکتی به افراد و مشتریان مختلف خدمات داد می تونید در سریع ترین زمان ممکن چنین سایت هایی رو راه اندازی کنید.

طراحی سایت مجله ای و کسب درآمد از آن

بریم سراغ طراحی سایت مجله ای، سفارش طراحی سایت مجله ای نسبت به سایر وبسایت ها هزینه کمتری در بر خواهد داشت چرا که دیگه شما بخش فروشگاه در سایت ندارید و راه اندازی یک سایت خبری یا مجله ای نسبت به سایت های دیگه آسان تر است همچنین یکی از خوبی این سایت های سریع جذب کردن مخاطب است از آنجایی که شما حوزه بیشتری رو پوشش می دهید پس کاربران شما افراد عموم خواهد بود و در مدت زمان کمتری می تونید از طریق گوگل کاربر جذب کنید و در نهایت روی تبلیغات سایتون کار کنید برای مثال سایت های زومیت، دیجیاتو، چطور جزو این سایت ها محسوب می شود و درآمد بسیار بالایی دارند این سایت های از روش های تبلیغاتی همچون رپورتاژ، تبلیغات بنری و همکاری در فروش استفاده می کنند.

سفارش طراحی سایت چندفروشندگی یا مارکت پلیس

مارکت پلیس به سایت های گفته میشه که داخل آن بیش از یک فروشنده محصول به فروش میرسونه مثل سایت های دیجی کالا، ژاکت و… یا مثلا سایت هایی داریم که واسطه بین مشتری و کارفرما است مثل سایت های جابینجا، انجام میدم، پونیشا، پس برای سفارش این نوع سایت ها باید هزینه بیشتری رو بپردازید و همچنین یک ایده کاربردی برای کسب درآمد از آن داشته باشید در غیر اینصورت شکست می خورید چون وبسایت های چندفروشندگی به تبلیغ و هزینه زیادی برای برند شدن نیاز دارد.

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت یکی از سرویس هایی است که در فداسایت ارائه می شود و این خدمات به شما کمک میکنه بتونید بهترین استراتژی طراحی سایت رو برای خودتون انتخاب کنید. اگر به تازگی با خدمات طراحی سایت آشنا شدید پیشنهاد می کنم حتماً از مشاوره رایگان استفاده کنید.

چرا باید وب‌سایت داشته باشیم؟

همه ما امروزه قدرت اینترنت رو می دونیم و با بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی آشنا هستیم با این وجود هنوز هم بسیاری از افراد به کسب وکار اینترنتی باور ندارند اما اگر در سال 2019 به یاد بیارید همه کسب وکارهای سنتی به یکباره تعطیل شدند و درآمدهای این افراد متوقف شد این در حالی بود که کسب وکارهای اینترنتی فروش های بی سابقه ای رو تجربه کردند پس اگر بعد از این اتفاقات هنوز در حال تردید هستید و از خدمات طراحی سایت در کسب وکارتون استفاده نمی کنید منتظر پیشرفت چشمگیری در کسب وکارتون نباشید.

چطور از خدمات طراحی سایت استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات طراحی سایت اول باید نوع وبسایت و حوزه کاری خودتون رو مشخص کنید معمولاً اکثر کسب وکارهای اینترنتی قابلیت اینترنتی شدن دارند اگر خودتون شک داشتید که کسب و کارتون اینترنتی میشه می تونید از مشاوره رایگان در فداسایت برای خدمات طراحی سایت استفاده کنید.

سفارش طراحی سایت چگونه است؟

برای سفارش طراحی سایت شما اول باید یک شرکت مناسب برای طراحی سایت پیدا کنید و سپس جزئیات سفارش طراحی سایت خود را به شرکت اعلام کنید و در نهایت شرکت طراحی سایت موظف است هزینه و جزئیات سفارش شمارو مشخص کند و اگر شما اوکی دادید در مرحله آخر قرارداد بسته می شود و سفارش طراحی سایت شما شروع می شود.

شما می تونید قبل از سفارش طراحی سایت از شرکت ارائه دهنده سرویس درخواست کنید تا به شما مشاوره رایگان بدهند. با این کار شما بهتر متوجه می شود چه سایتی مناسب شما است و چقدر بودجه باید برای این موضوع در نظر بگیرید. سفارش طراحی سایت در سایت فداسایت بسیار ساده است کافی است شما درخواست خود را در فدا سایت ثبت کنید.

قیمت سفارش طراحی سایت چقدر است؟

یکی از سوالات متداول عزیزان قیمت و تعرفه طراحی سایت است با توجه به اینکه قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است امکان این نیست که در همه جا قیمت به یک شکلی باشد معمولا شرکت های حرفه ای هزینه بیشتری بابت سفارش طراحی سایت دریافت می کنند.

همچنین یکی از فاکتورهای مهم در قیمت گذاری طراحی سایت امکاناتی است که شما قصد دارید در سایت یا فروشگاهتون اضافه بشه یعنی هرچقدر امکانات بیشتر و پیچیده تری نیاز داشته باشید نیاز هست که بیشتر روی قالب وبسایت شما زمان گذاشته بشه و در نتیجه هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

طراحی سایت از صفر تا صد

شما می تونید تمام مراحل از ثبت سفارش طراحی سایت تا دریافت درگاه پرداخت از ما راهنمایی بگیرید. راه اندازی وبسایت فقط بخشی از مراحل سفارش طراحی سایت است و بعد از تحویل سایت شما سوالات زیادی خواهید داشت که اگر شرکت طراحی سایت خود را اشتباه انتخاب کنید ممکن است به مشکلات زیادی بخورید اما با ثبت سفارش طراحی سایت در فداسایت علاوه بر اینکه می تونید از مشاوره رایگان استفاده کنید در آینده نیز مشکلی نخواهید داشت چون در هر مقطعی از طراحی سایت به مشکل خوردید ما با تمام عشق شمارو راهنمایی خواهیم کرد.

از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا